Najnowsze Wiadomości :
: Punkt Informacyjny ARP w Słupsku zaprasza na Bezpłatne Indywidualne Konsultacje, które odbędą się 20 maja 2022r. w godz. 9.00 - 12.00 w siedzibie Aktywatora : Członkowie Lokalnej Rybackiej Grupy Działania "Pojezierze Bytowskie" spotkali się w Łupawsku, aby aktywnie uczcić Dzień Ziemi. : Zarząd Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie”, zaprasza wszystkich Członków wraz z rodzinami, przyjaciółmi i dziećmi na wiosenny piknik integ : Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród : Na posiedzeniu w dniu 8 kwietnia br. Zarząd Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” zdecydował o podziale środków w planowanych do ogłoszenia : Dzięki życzliwości Wójta Gminy Czarna Dąbrówka Pana Jana Klasy w siedzibie Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” przeprowadzono wielkie wios : Szanowni Państwo Zarząd Stowarzyszenia RLGD „Pojezierze Bytowskie” ogłasza konsultacje społeczne aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. : Z ogromnym smutkiem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci męża naszej księgowej Pani Ewy Ciuk-Mikusek. : W dniu 18 marca dobyło się trzecie w tym roku posiedzenie Zarządu, niezwykle ważne z uwagi na wypracowanie propozycji alokacji środków na nabory uzupełniające p : Rosnące koszty energii elektrycznej i ogrzewania mogą znacząco obciążyć budżety firm. Przedsiębiorcy w poszukiwaniu skutecznych, długofalowych rozwiązań mogą ot

Nasze Imprezy

Spinningowe zawody ...
Komendant Powiatowy Społecznej Straży Rybackiej Jan ...
Read more
Młodzieżowa szkółka ...
3 lipca 2021 roku na stanicy wędkarskiej przy jeziorze ...
Read more
Wędkarski turniej dla ...
Po rocznej przerwie 12 czerwca 2021r. odbyła się XVII ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

 

 

Lista Członków Stowarzyszenia
 Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze  Bytowskie”

Lp.

Imię i nazwisko/Nazwa instytucji

Sektor

1

Barabasz Krzysztof

(os.fiz.)

2

Burandt Marcin
WORLD-TRANS

G

3

Bytowskie Centrum Kultury

P

4

Chyła Jerzy

S (os.fiz.)

5

Cybulski Michał

S (os.fiz.)

6

Dwulit Jarosław
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "KRAINA PUCHATKA”

G

7

Dykier Paweł

S (os.fiz.)

8

Dziewański Grzegorz

S (os.fiz.)

9

Dziewański Piotr

S (os.fiz.)

10

Fundacja Partnerstwo Dorzecze Słupi

S (os.pr.)

11

Ganżumow Henryk

G

12

Ganżumow Małgorzata

G

13

Garstka Andrzej
Ośrodek Wypoczynkowy Grzybia Dąbrowa

G

14

Gmina Borzytuchom

P

15

Gmina Bytów

P

16

Gmina Czarna Dąbrówka

P

17

Gmina Dębnica Kaszubska

P

18

Gmina Kołczygłowy

P

19

Gmina Miastko

P

20

Gmina Parchowo

P

21

Gmina Potęgowo

P

22

Gmina Studzienice

P

23

Gmina Trzebielino

P

24

Gmina Tuchomie

P

25

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka
w Czarnej Dąbrówce

P

26

Gminny Ośrodek Kultury
w Dębnicy Kaszubskiej

P

27

Gminny Ośrodek Kultury
w Tuchomiu

P

28

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuchomiu

P

29

Gospodarstwo Rybackie Bytów Sp.z o.o.

G

30

Gruchała Cezary

 

31

Gostomczyk Józef

(os.fiz.)

32

Gruchała Wiesław

 

33

Gruchała Stefan

S (os.fiz.)

34

Grygonis Jacek

S (os.fiz.)

35

Gustaw Fish Sp.z o.o

G

36

Gustaw SECURITAS AGRO Sp. J.
Gustaw Wiliński i Synowie

G

37

Gustaw Securitas Sp. z o.o.

G

38

Jażdżewska Bożena

S (os.fiz.)

39

Jesiołowski Marcin

S (os.fiz.)

40

Juchniewicz Jacek ALLER AQUA

G

41

Kacperska Bożenna

S (os.fiz.)

42

Kerlin Kazimierz

S (os.fiz.)

43

Kiedrowski Krzysztof

S(os.fiz.)

44

Klupś Jolanta
NAUTILUS MEDIA

G

45

Krauze Tomasz

S (os.fiz.)

46

Kruse Tomasz
Ośrodek Hodowli Ryb

G

47

Kukla Stanisław

S (os.fiz.)

48

Kwasigroch Piotr

G

49

Landowska Wiesława

S (os.fiz.)

50

Leik Adam

S (os.fiz.)

51

Łomża-Duszny Marta

S (os.fiz.)

52

Maliszewski Marcin E&M

G

53

Marcinkowski Wojciech

S (n.os.pr.)

54

Marczyńska Teresa

S (os.fiz.)

55

Marczyński Marcin

S (os.fiz.)

56

Matasek Artur

S (os.fiz.)

57

Materek Cezary

S (os.fiz.)

58

Materek Cezary

G

59

Matyszewski Mariusz

S (os.fiz.)

60

Michalak Bogdan

G

61

Muzeum Zachodnio-Kaszubskie
w Bytowie

P

62

Niesiobędzka-Rahn Iwona

S (os.fiz.)

63

Olik Zbigniew

S (os.fiz.)

64

Opiela Arkadiusz
Gospodarstwo Rybackie EKO-FISH

G

65

Ośrodek Kultury Gminy Studzienice

P

66

Pędziwiatr Władysław

G

67

Piastowska Agata

S (os.fiz.)

68

Piastowska Ewa - Zagroda Koniwoda

S (os.fiz.)

69

Piecek Iwona

S (os.fiz.)

70

Piecek Wojciech

S (os.fiz.)

71

Pierzgalski Tadeusz  i Mirosława
Hodowla Ryb

G

72

Pietrzak Krzysztof

S (os.fiz.)

73

Powiat Bytowski

P

74

Prądzyński Jan

(os.fiz.)

75

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
AQUAMAR Sp. Z o.o.

G

76

PZW Koło Bytów

S (os.pr.)

77

Ramion Roman

S (os.fiz.)

78

Sekulski Waldemar

S (os.fiz.)

79

Stenka Grażyna

 

80

Stolc Ryszard

G

81

Stowarzyszenie
LOKO-MOTYWA

S (os.pr.)

82

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Studzienice

S (os.pr.)

83

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi,
Ochrony Środowiska i Wędkarstwa "NATURA"

S (os.pr.)

84

Stowarzyszenie na Rzecz Sołectw Gminy Bytów

S (os.pr.)

85

Stowarzyszenie Proekologiczne "SŁUPIA"
Grzybowski Andrzej

S (os.pr.)

86

Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie

S (os.pr.)

87

Stowarzyszenie Rokitnik

S (os.pr.)

88

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kołczygłowy

S (os.pr.)

89

Stowarzyszenie Rozwoju Inicjatyw Lokalnych "Razem"

S (n.os.pr.)

90

Stowarzyszenie Rozwoju Wędkarstwa Ochrony Wód "WĘDKARZ"

S (os.pr.)

91

Stowarzyszanie Rozwoju Obszarów Jeziora Granicznego "EKO-NATURA"

 

92

Strojk Jan Antoni

S (os.fiz.)

93

Szklarek Wojciech

S (os.fiz.)

94

Sztobnicki Marcin

S (os.fiz.)

95

Sztobnicki Rafał

G

96

Szymczak Arkadiusz

S (os.fiz.)

97

TRIS-LINE Firma Handlowa Bożena Kubalańca

G

98

Turzyński Michał
Przedsiębiorstwo Budowlane

G

99

Wadas Jakub

(os.fiz)

100

WB TANK Sp. z o.o.

G

101

Węsierski Ryszard

S (os.fiz.)

102

Wiktorowicz Danuta DANA ART.

G

103

Wrzesień Bogusław
PHU BUNIKS BIS

G

104

Wylęgarnia Ryb "DĄBIE"
Krzysztof Grecki i Jacek Juchniewicz

G

105

Zacholski Tomasz

(os.fiz.)

106

Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Słupsku

S (os.pr.)

107

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego
w Słupsku

S (os.pr.)

108

Zespół Szkół w Tuchomiu

P

109

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

S (os.pr.)

110

Żyźniewski Daniel "DAN-CAR"

G

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież