Najnowsze Wiadomości :
: Informujemy że od 24 grudnia 2021 r. (piątek) do 31 grudnia 2021 r. (piątek) biuro Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” będzie nieczynne. : Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość w ciepłej, rodzinnej atmosferze z bliskimi. : To nie był łatwy rok. Bieżące funkcjonowanie Stowarzyszenia mocno ograniczał stan epidemii i związane z nim obostrzenia, szczególnie w pierwszym półroczu 2021 r : W dniu 15. 12. 2021 r Rybacka Lokalna Grupa Działania „Pojezierze Bytowskie” ogłosiła zamówienie na dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 14,63 kWp : Zakup profesjonalnego sprzętu do monitorowania środowiska usprawni działania zabezpieczające ochronę gatunkową raka szlachetnego oraz różanki w wodach Jeziora G : Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje konkurs dla dzieci szkół podstawowych pn. „My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie : W dniu 29 października 2021 r. (piątek) w budynku Centrum Promocji i Edukacji w Łupawsku, Łupawsko 12, 77-116 Czarna Dąbrówka, odbyło się Nadzwyczajne Walne Zeb : Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na bezpłatne spotkanie informacyjne on-line  : Zapraszamy wszystkich producentów produktów lokalnych i rękodzieła z terenu województwa pomorskiego na spotkanie założycielskie Stowarzyszenia Producentów Produ : Zarząd Stowarzyszenia Rybacka Lokalna Grupa Działania ”Pojezierze Bytowskie”, na podstawie §12 ust. 5 i §13 ust.. 13, lit. f i g Statutu Stowarzyszenia Rybacka

Nasze Imprezy

Spinningowe zawody ...
Komendant Powiatowy Społecznej Straży Rybackiej Jan ...
Read more
Młodzieżowa szkółka ...
3 lipca 2021 roku na stanicy wędkarskiej przy jeziorze ...
Read more
Wędkarski turniej dla ...
Po rocznej przerwie 12 czerwca 2021r. odbyła się XVII ...
Read more

Wybrane Projekty

Przywrócenie ...
Projekt zakłada rewaloryzację średniowiecznego zamku w ...
Read more
Adaptacja mieszkania na ...
Reorientacja działalności gospodarczej oraz dywersyfikacji ...
Read more
Stworzenie koła ...
Celem projektu jest Stworzenie koła ekologiczno – ...
Read more

 

 

Lista Członków Stowarzyszenia
 Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze  Bytowskie”

Lp.

Imię i nazwisko/Nazwa instytucji

Sektor

1

Barabasz Krzysztof

(os.fiz.)

2

Burandt Marcin
WORLD-TRANS

G

3

Bytowskie Centrum Kultury

P

4

Chyła Jerzy

S (os.fiz.)

5

Cybulski Michał

S (os.fiz.)

6

Dwulit Jarosław
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "KRAINA PUCHATKA”

G

7

Dykier Paweł

S (os.fiz.)

8

Dziewański Grzegorz

S (os.fiz.)

9

Dziewański Piotr

S (os.fiz.)

10

Fundacja Partnerstwo Dorzecze Słupi

S (os.pr.)

11

Ganżumow Henryk

G

12

Ganżumow Małgorzata

G

13

Garstka Andrzej
Ośrodek Wypoczynkowy Grzybia Dąbrowa

G

14

Gmina Borzytuchom

P

15

Gmina Bytów

P

16

Gmina Czarna Dąbrówka

P

17

Gmina Dębnica Kaszubska

P

18

Gmina Kołczygłowy

P

19

Gmina Miastko

P

20

Gmina Parchowo

P

21

Gmina Potęgowo

P

22

Gmina Studzienice

P

23

Gmina Trzebielino

P

24

Gmina Tuchomie

P

25

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka
w Czarnej Dąbrówce

P

26

Gminny Ośrodek Kultury
w Dębnicy Kaszubskiej

P

27

Gminny Ośrodek Kultury
w Tuchomiu

P

28

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuchomiu

P

29

Gospodarstwo Rybackie Bytów Sp.z o.o.

G

30

Gruchała Cezary

 

31

Gostomczyk Józef

(os.fiz.)

32

Gruchała Wiesław

 

33

Gruchała Stefan

S (os.fiz.)

34

Grygonis Jacek

S (os.fiz.)

35

Gustaw Fish Sp.z o.o

G

36

Gustaw SECURITAS AGRO Sp. J.
Gustaw Wiliński i Synowie

G

37

Gustaw Securitas Sp. z o.o.

G

38

Jażdżewska Bożena

S (os.fiz.)

39

Jesiołowski Marcin

S (os.fiz.)

40

Juchniewicz Jacek ALLER AQUA

G

41

Kacperska Bożenna

S (os.fiz.)

42

Kerlin Kazimierz

S (os.fiz.)

43

Kiedrowski Krzysztof

S(os.fiz.)

44

Klupś Jolanta
NAUTILUS MEDIA

G

45

Krauze Tomasz

S (os.fiz.)

46

Kruse Tomasz
Ośrodek Hodowli Ryb

G

47

Kukla Stanisław

S (os.fiz.)

48

Kwasigroch Piotr

G

49

Landowska Wiesława

S (os.fiz.)

50

Leik Adam

S (os.fiz.)

51

Łomża-Duszny Marta

S (os.fiz.)

52

Maliszewski Marcin E&M

G

53

Marcinkowski Wojciech

S (n.os.pr.)

54

Marczyńska Teresa

S (os.fiz.)

55

Marczyński Marcin

S (os.fiz.)

56

Matasek Artur

S (os.fiz.)

57

Materek Cezary

S (os.fiz.)

58

Materek Cezary

G

59

Matyszewski Mariusz

S (os.fiz.)

60

Michalak Bogdan

G

61

Muzeum Zachodnio-Kaszubskie
w Bytowie

P

62

Niesiobędzka-Rahn Iwona

S (os.fiz.)

63

Olik Zbigniew

S (os.fiz.)

64

Opiela Arkadiusz
Gospodarstwo Rybackie EKO-FISH

G

65

Ośrodek Kultury Gminy Studzienice

P

66

Pędziwiatr Władysław

G

67

Piastowska Agata

S (os.fiz.)

68

Piastowska Ewa - Zagroda Koniwoda

S (os.fiz.)

69

Piecek Iwona

S (os.fiz.)

70

Piecek Wojciech

S (os.fiz.)

71

Pierzgalski Tadeusz  i Mirosława
Hodowla Ryb

G

72

Pietrzak Krzysztof

S (os.fiz.)

73

Powiat Bytowski

P

74

Prądzyński Jan

(os.fiz.)

75

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
AQUAMAR Sp. Z o.o.

G

76

PZW Koło Bytów

S (os.pr.)

77

Ramion Roman

S (os.fiz.)

78

Sekulski Waldemar

S (os.fiz.)

79

Stenka Grażyna

 

80

Stolc Ryszard

G

81

Stowarzyszenie
LOKO-MOTYWA

S (os.pr.)

82

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Studzienice

S (os.pr.)

83

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi,
Ochrony Środowiska i Wędkarstwa "NATURA"

S (os.pr.)

84

Stowarzyszenie na Rzecz Sołectw Gminy Bytów

S (os.pr.)

85

Stowarzyszenie Proekologiczne "SŁUPIA"
Grzybowski Andrzej

S (os.pr.)

86

Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie

S (os.pr.)

87

Stowarzyszenie Rokitnik

S (os.pr.)

88

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kołczygłowy

S (os.pr.)

89

Stowarzyszenie Rozwoju Inicjatyw Lokalnych "Razem"

S (n.os.pr.)

90

Stowarzyszenie Rozwoju Wędkarstwa Ochrony Wód "WĘDKARZ"

S (os.pr.)

91

Stowarzyszanie Rozwoju Obszarów Jeziora Granicznego "EKO-NATURA"

 

92

Strojk Jan Antoni

S (os.fiz.)

93

Szklarek Wojciech

S (os.fiz.)

94

Sztobnicki Marcin

S (os.fiz.)

95

Sztobnicki Rafał

G

96

Szymczak Arkadiusz

S (os.fiz.)

97

TRIS-LINE Firma Handlowa Bożena Kubalańca

G

98

Turzyński Michał
Przedsiębiorstwo Budowlane

G

99

Wadas Jakub

(os.fiz)

100

WB TANK Sp. z o.o.

G

101

Węsierski Ryszard

S (os.fiz.)

102

Wiktorowicz Danuta DANA ART.

G

103

Wrzesień Bogusław
PHU BUNIKS BIS

G

104

Wylęgarnia Ryb "DĄBIE"
Krzysztof Grecki i Jacek Juchniewicz

G

105

Zacholski Tomasz

(os.fiz.)

106

Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Słupsku

S (os.pr.)

107

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego
w Słupsku

S (os.pr.)

108

Zespół Szkół w Tuchomiu

P

109

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie

S (os.pr.)

110

Żyźniewski Daniel "DAN-CAR"

G

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież